Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Kazinczy Ferencz Munkáji Szép Literatura, 6. kötet. Pest, 1815,Trattner János Tamás, 2+XXVIII+304 p. Félbőr kötésben. A borítója kopottas, a gerince sérült. A könyvben számos volt könyvtári és intézményi bélyegzővel. A címoldal picit hiányos.
14086.

Rufpreis:
4 000 HUF

Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
14087.

Rufpreis:
1 000 HUF

14088.

Rufpreis:
1 000 HUF

14089.

Rufpreis:
800 HUF

14090.

Rufpreis:
4 000 HUF

14091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karinthy Frigyes: Nevető Dekameron. Budapest, 1948, Új Idők Irodalmi Intézet RT. (Singer és Wolfner), 256 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. Szakadozott papírborítóban.
14092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marosán György: Dal és kenyér. Budapest, 1989, Élelmezésipari Dolgozók Szakszervezete, 55 p. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Marosán György dedikációjával. A névsornál tollal jegyzet, aláhúzás.
14093.

Rufpreis:
2 000 HUF

14094.

Rufpreis:
800 HUF

14095.

Rufpreis:
10 000 HUF

14096.

Rufpreis:
4 000 HUF

14097.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF