Porzellan Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1157043
11146
260
1282506
11147
260
Dobány Sándor teáskészlet: csésze (m: 8 cm), kis kiöntő (m: 5,5 cm), cukortartó (m: 4 cm), kínáló tál (d: 18 cm), kanna (m: 17,5 cm), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, a cukortartó sérült, összesen 5 db 1211873
11148
260
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude 1284862
11149
260
Drasche porcelán bonbonier, sérüléssel, jelzett, d: 10,5 cm, m: 5,5 cm
1285052
11150
260
Gránit fali sótartó, hiányzó tetővel, jelzett, 16x10x15 cm
1253791
11151
260
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 16 cm 1278757
11152
260
Aquincumi kislány a macival, kézzel festett, jelzett, piszkos, m:14 cm 1278894
11153
260
Gránit fűszeres fiókok, porcelán, kézzel festett, 3db ebből 2 db jelzett, lepattanásokkal, 7x11x7cm
1283415
11154
260
Villeroy & Boch porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
1238287
11155
260
1281412
11157
260
Wałbrzych dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:31,5 cm
1286108
11158
260
Royal Crest, Vilmos herceg és Katalin esküvőjére kiadott emlék bögre, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF