Porzellan

Zahl der Lose: 66

11146.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dobány Sándor teáskészlet: csésze (m: 8 cm), kis kiöntő (m: 5,5 cm), cukortartó (m: 4 cm), kínáló tál (d: 18 cm), kanna (m: 17,5 cm), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, a cukortartó sérült, összesen 5 db
11147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
11148.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche porcelán bonbonier, sérüléssel, jelzett, d: 10,5 cm, m: 5,5 cm
11149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit fali sótartó, hiányzó tetővel, jelzett, 16x10x15 cm
11150.

Rufpreis:
3 000 HUF

11151.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi kislány  a macival, kézzel festett, jelzett, piszkos, m:14 cm
11152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit fűszeres  fiókok, porcelán, kézzel festett, 3db ebből 2 db jelzett, lepattanásokkal, 7x11x7cm
11153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Villeroy & Boch porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11154.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11155.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wałbrzych dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:31,5 cm
11157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Crest, Vilmos herceg és Katalin esküvőjére kiadott emlék bögre,  matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF