Porzellan Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1202247
11121
260
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:20,5 cm
1202245
11122
260
Herendi Apponyi mintás mély tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:23 cm
1286131
11123
260
Herendi Apponyi mintás porcelán váza, kézzel festett, restaurált, jelzett, m: 25,5 cm 1286026
11124
260
Herendi porcelán malac, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x3,5x2,5 cm 1285748
11125
260
Herendi porcelán fonott kosár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 11,5 cm, m: 4 cm
1284867
11126
260
Herendi kislány a kakassal, kézzel festett, jelzett, alján máz hibával, m:18,5 cm
1284890
11127
260
Herendi csonttollú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1281492
11128
260
Óherendi tányér, kézzel festett, jelzett (szalagos korona), apró hajszálrepedéssel az alján, d:25,5 cm
1283100
11129
260
26000
Herendi Toldi a bikával, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:16 cm, h:29 cm 1283600
11130
260
Herendi Viktória mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:16 cm 1283607
11131
260
Herendi aranyfácán, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:7,5 cm, h:20 cm 1283502
11133
260
Zsolnay virágmintás csésze, tetővel, csészealjjal(pótolt), jelzett, 3 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF