Porzellan

Zahl der Lose: 66

Herendi Apponyi mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:20,5 cm
11121.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Apponyi mintás mély tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d:23 cm
11122.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán váza, kézzel festett, restaurált, jelzett, m: 25,5 cm
11123.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Herendi porcelán malac, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x3,5x2,5 cm
11124.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Herendi porcelán  fonott kosár, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 11,5 cm, m: 4 cm
11125.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi kislány a kakassal, kézzel festett, jelzett, alján máz hibával, m:18,5 cm
11126.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi csonttollú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11127.

Rufpreis:
12 000 HUF

Óherendi tányér, kézzel festett, jelzett (szalagos korona), apró hajszálrepedéssel az alján, d:25,5 cm
11128.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Toldi a bikával, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:16 cm, h:29 cm
11129.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi Viktória mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:16 cm
11130.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi aranyfácán, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:7,5 cm, h:20 cm
11131.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virágmintás csésze, tetővel, csészealjjal(pótolt), jelzett, 3 db
11133.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF