Porzellan

Zahl der Lose: 66

Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×)
11109.

Rufpreis:
6 000 HUF

11110.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11111.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

2 db Herendi japán gyerekfigura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12,5 cm
11112.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11113.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi rózsmintás porcelán tapper, kézzel festett, sérült, 12x7x7 cm
11114.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi zöld virágmintás porcelán leveses tálak, jelzettek, hibátlanok, 5 db, d: 26 cm
11115.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi színes virágmintás porcelán lapos tányér, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 26 cm
11116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi színes virág- és madármintás porcelán leveses tál, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 26 cm
11117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi zöld virágmintás porcelán leveses tál, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virágmintás porcelán bonbonier, sérüléssel, jelzett, d: 12 cm, m: 6 cm
11119.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, d: 9,5 cm
11120.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF