Porzellan Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1281971
11134
260
cca 1960 Zsolnay Török "macska" váza, porcelán, kézzel festett, fekete-sárga mintával, fogantyúval, kis lábakon áll, hibátlan, jelzett, 15cm
1271830
11135
260
Zsolnay virágmintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1267105
11136
260
Zsolnay virágmintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1281460
11137
260
3400
Zsolnay citromos kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×7×5 cm 1284781
11138
260
Zsolnay búzavirágmintás kis ékszertartó dobozka, hibátlan, jelzett, 8x8x4,5 cm
1278769
11139
260
Zsolnay pöttyös bögre, kopott, kézzel festett, jelzett, m:9 cm
1278992
11140
260
Zsolnay gésás bögre, matricás, jelzett, jó állapotban, m:9 cm 1280648
11141
260
1987 Hungarocamion Grand Prix Hollóházi porcelán serleg. Kézzel festett, hibátlan 22 cm
1281463
11142
260
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán medál, matricás, kis karcolással, jelzett, 6x4 cm 1285978
11143
260
Hollóházi porcelán háremhölgy, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 1251100
11144
260
1142137
11145
260
Hollóházi Faragó Miklós tervezte egyedi boros palack, matricás, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF