Porzellan

Zahl der Lose: 66

cca 1960 Zsolnay Török "macska" váza, porcelán, kézzel festett, fekete-sárga mintával, fogantyúval, kis lábakon áll, hibátlan, jelzett, 15cm
11134.

Rufpreis:
10 000 HUF

11135.

Rufpreis:
2 000 HUF

11136.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay citromos kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×7×5 cm
11137.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zsolnay búzavirágmintás kis ékszertartó dobozka, hibátlan, jelzett, 8x8x4,5 cm
11138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pöttyös bögre, kopott, kézzel festett, jelzett, m:9 cm
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay gésás bögre, matricás, jelzett, jó állapotban, m:9 cm
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987 Hungarocamion Grand Prix Hollóházi porcelán serleg.  Kézzel festett, hibátlan 22 cm
11141.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán medál, matricás, kis karcolással, jelzett, 6x4 cm
11142.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Hollóházi porcelán háremhölgy, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
11143.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

11144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Faragó Miklós tervezte egyedi boros palack, matricás, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
11145.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF