Porzellan Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1279447
11159
260
MZ historizáló csehszlovák porcelán emeletes kínáló. Aranyozott, matricás, új állapotban, eredeti dobozában 1285483
11160
260
KPM jelzéssel porcelán tálka, kézzel festett, d: 15 cm
1286011
11161
260
Royal Dux porcelán vágtázó lovak, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 18x13 cm 1264400
11162
260
3400
Francia Sarreguemines fajansz csészealj és kis tányér , egyik tányér sérült, d:15 és 18 cm 1286049
11163
260
Ezüstözött, díszes Al-Ka Kronach Bavaria porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 1286001
11164
260
Ezüstözött, díszes Al-Ka Kronach Bavaria porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 1282407
11165
260
Southerland virág mintás tányér, kézzel festett, kopott, jelzett, d:23,5 cm
1278747
11166
260
Edelstein mokkás csésze és alj, sérült, matricás, jelzett
1164752
11167
260
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
1285538
11168
260
2 db porcelán fali tányér, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21 cm 1285515
11169
260
Virágmintás porcelán csésze csészealjjal, jelzés nélkül, matricás, hajszálrepedéssel, 2 db
1244894
11170
260
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF