Porzellan

Zahl der Lose: 66

MZ historizáló csehszlovák porcelán emeletes kínáló. Aranyozott, matricás, új állapotban, eredeti dobozában
11159.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

KPM jelzéssel porcelán tálka, kézzel festett, d: 15 cm
11160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Royal Dux porcelán vágtázó lovak, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 18x13 cm
11161.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Francia Sarreguemines fajansz csészealj és kis tányér , egyik tányér sérült, d:15 és 18 cm
11162.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüstözött, díszes Al-Ka Kronach Bavaria porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüstözött, díszes Al-Ka Kronach Bavaria porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
11164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Southerland  virág mintás tányér, kézzel festett, kopott, jelzett, d:23,5 cm
11165.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edelstein mokkás csésze és alj, sérült, matricás, jelzett
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
11167.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db porcelán fali tányér, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21 cm
11168.

Rufpreis:
1 600 HUF

Virágmintás porcelán csésze csészealjjal, jelzés nélkül, matricás, hajszálrepedéssel, 2 db
11169.

Rufpreis:
1 000 HUF

11170.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF