Porzellan Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1258124
11109
260
Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×) 1268720
11110
260
1193500
11111
260
1281482
11112
260
2 db Herendi japán gyerekfigura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12,5 cm 1281484
11113
260
Herendi madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1283067
11114
260
Herendi rózsmintás porcelán tapper, kézzel festett, sérült, 12x7x7 cm 1284899
11115
260
Herendi zöld virágmintás porcelán leveses tálak, jelzettek, hibátlanok, 5 db, d: 26 cm 1284935
11116
260
Herendi színes virágmintás porcelán lapos tányér, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 26 cm 1284931
11117
260
Herendi színes virág- és madármintás porcelán leveses tál, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 26 cm
1284928
11118
260
Herendi zöld virágmintás porcelán leveses tál, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 1284873
11119
260
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, sérüléssel, jelzett, d: 12 cm, m: 6 cm
1284830
11120
260
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, d: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF