Porzellan Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1286004
11171
260
Csehszlovák porcelán dobozka, kopásnyomokkal, jelzett, d: 7,5 cm, m: 6,5 cm 1285996
11172
260
Német púdertartó porcelán dobozka, matricás, apró hibával, jelzett, d: 8 cm, m: 4 cm 1253778
11173
260
2200
Japán porcelán váza, kézzel festett, sérüléssel, jelzés nélkül, m: 25 cm 1286225
11174
260
Virágmintás porcelán teáskészlet: 4 db csésze + alj (d: 9 ill. 15,5 cm), kanna (m: 18 cm), tejkiöntő (m: 13 cm), cukortartó (m: 15 cm), matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
1286065
11175
260
Porcelán ülő Buddha szobor, részben bisquit, részben mázas, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm
1278480
11176
260
Jelzett virág mintás váza, kopott, kézzel festett, m:16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF