https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219420
13982
258
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balassi Bálint összes versei, szép magyar comoediaja és levelezése. Bp., 1974. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, kis kopással
Das Lot is nicht erreichbar
1219478
13983
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1238085
13984
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rendőri és közlekedési útmutató: I. évfolyam Budapest székesfőváros utcái, útjai és terei. Bp., é.n., Budapesti Hirdetőiroda. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon bejegyzések.
Das Lot is nicht erreichbar
1238092
13985
258
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1237336
13986
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1235831
13987
258
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
D.C. Jarvis: A méz és más természetes készítmények. Bukarest, 1978, Apimondia. Kiadói kopottas, foltos papírkötésben. 1221369
13988
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221357
13989
258
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221576
13990
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Régi Magyar Költők Tára III. XVI. századbeli magyar költők művei. Második kötet. 1540-1555. Tinódi Sebestyén összes művei. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1881, MTA. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlapról a pecsét nyomát kivágták.
Das Lot is nicht erreichbar
1219780
13991
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216186
13992
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222327
13993
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse