Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

14079.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1858., Lampel Róbert k. 292 p. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A kiadói előzéklap kijár.
14080.

Rufpreis:
2 000 HUF

14081.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jonathan Swift: Gulliver utazásai. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, amatőr módon lefestett nyl-kötésben. Számozott (787.) példány!
14082.

Rufpreis:
1 200 HUF

14083.

Rufpreis:
2 000 HUF

14084.

Rufpreis:
5 000 HUF

14085.

Rufpreis:
2 000 HUF

14086.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

14087.

Rufpreis:
1 000 HUF

14088.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

14089.

Rufpreis:
1 200 HUF

14090.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF