https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1221730
14079
258
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ibsen Henrik: Peer Gynt. Drámai költemény. Ford. Patthy Károly. Bp. 1918, Nyugat. 178 p. Korabeli félbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216141
14080
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1858., Lampel Róbert k. 292 p. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A kiadói előzéklap kijár. 1222269
14081
258
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1222330
14082
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jonathan Swift: Gulliver utazásai. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, amatőr módon lefestett nyl-kötésben. Számozott (787.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222905
14083
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balassa Bálint Összes versei. Sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Stádium. Kiadói borítós papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1084798
14084
258
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1219520
14085
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Ádám: Hogyan készül a rajzos film? Technikai Zsebkönyvtár. (Huszonnégy rajzos és tizenhat fényképezett ábrával). Bp., é.n., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
980176
14086
258
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1131284
14087
258
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1133479
14088
258
0
3400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gellért Oszkár: Testvérbánat csillaga. Régi és uj versek 1900-1922. Első kiadás. Gyoma, 1922, Kner. 160 l. A fametszésű könyvdíszeket Jaschik Álmos rajzolta. Fűzve, kiadói borítóban. Körülvágatlan
Das Lot is nicht erreichbar
1219425
14089
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kopással
Das Lot is nicht erreichbar
903983
14090
258
0
14000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse