Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungarisch-Deutscher Theil. Német-magyar és magyar-német szókönyv. 2. köt.: Magyar-német rész. Pest, 1827, Hartleben Konrád Adolf. Díszes gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
14103.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

14104.

Rufpreis:
12 000 HUF

14105.

Rufpreis:
2 800 HUF

14106.

Rufpreis:
10 000 HUF

14107.

Rufpreis:
1 000 HUF

14108.

Rufpreis:
2 800 HUF

14109.

Rufpreis:
2 800 HUF

14110.

Rufpreis:
800 HUF

14111.

Rufpreis:
6 000 HUF

14112.

Rufpreis:
3 000 HUF

14113.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14114.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF