Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

14115.

Rufpreis:
4 000 HUF

14116.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Poór Gyula dr. (szerk.): Az ORFI ötven éve 1951-2001. Bp., 2002, Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
14117.

Rufpreis:
1 200 HUF

Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések.  Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borítótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.
14118.

Rufpreis:
800 HUF

Forma-1-gyel kapcsolatos 5 db könyv: Szerelmem Senna, Nigel Mansell, Forma-1-es szerelmek, Ferrari, Száguldó cirkusz 2001. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
14119.

Rufpreis:
2 000 HUF

14120.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör újabb utazásai háborúban és békében. Bp., 1914, Franklin. Nagyrészt elváló félvászon kötésben, részben foltos lapokkal.
14121.

Rufpreis:
800 HUF
15

Népművészeti és iparművészeti kiállítás 1953. augusztus 18-október 15-ig. Műcsarnok. Kiállításvezető. Kiadói papírkötés.
14122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Surányi Miklós: Egyedül vagyunk. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészbőr kötés, kissé kopott állapotban.
14123.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Lenke: Crescence. Gróf Széchenyi Istvánné élete. Pécs, Danubia Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, szétesett, kopottas állapotban.
14124.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pilch Jenő(szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, foltos, kopottas állapotban.
14125.

Rufpreis:
8 000 HUF

14126.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF