Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések. Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borítótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.
Forma-1-gyel kapcsolatos 5 db könyv: Szerelmem Senna, Nigel Mansell, Forma-1-es szerelmek, Ferrari, Száguldó cirkusz 2001. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. kötet) Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, aranyozás a gerincen kopott, egyébként jó állapotban
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör újabb utazásai háborúban és békében. Bp., 1914, Franklin. Nagyrészt elváló félvászon kötésben, részben foltos lapokkal.
Nagy Lenke: Crescence. Gróf Széchenyi Istvánné élete. Pécs, Danubia Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, szétesett, kopottas állapotban.
Pilch Jenő(szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, foltos, kopottas állapotban.
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, néhány lap kijár, belső címlap hiányzik, egyébként jó állapotban.