Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

14067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lampérth Géza: Kuruczvilág. Veér Judit rózsája és más kurucztörténetek. Bp., 1907, (Franklin). 187 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben.
14068.

Rufpreis:
1 400 HUF

14069.

Rufpreis:
2 000 HUF

14070.

Rufpreis:
1 800 HUF

14071.

Rufpreis:
1 400 HUF

14072.

Rufpreis:
800 HUF

Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Fordította: Gaál Mózes. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben.
14073.

Rufpreis:
3 000 HUF

14074.

Rufpreis:
3 000 HUF

14075.

Rufpreis:
3 000 HUF

14076.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

báró Eötvös József: A falu jegyzője I-II. (báró Eötvös József összes munkái XI-XII.) A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
14077.

Rufpreis:
1 800 HUF

14078.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF