https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219431
13970
258
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Francois Villon összes versei. Bp., 1971. Helikon. Szántó Piroska illusztrációival. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kis kopással 1219823
13971
258
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1221828
13972
258
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222505
13973
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
13974
258
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1218707
13975
258
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Surányi László, Visnyovszki Gábor: A magyar bélyegek kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
983318
13976
258
0
13000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
982802
13977
258
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dóczi Lajos: Széchy Mária. Történeti színmű. Budapest, 1885, Ráth Mór. gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1271662
13978
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ponyvaregények, 2db: J Jefferson:Árnyak a tengeren. Bp., Pesti Hírlap könyvek. Farkas Aladár: Szimulánsok. Brassó, 1933. Lap és Könyvkiadó
Das Lot is nicht erreichbar
1266053
13979
258
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemzeti Sportkönyvtár. Négy füzet. Atlétikai tréningutasítások képsorozatokkal. Írta Vadas István. Bp, 1924, Nemzeti Sport. 8.sz Magasugrás. 16 l., 2 t.; 10. sz. Rúdmagasugrás. 12 l., 1 t.; 12. sz Diszkoszvetés. 11 l., 1 t.; 14. sz. Stafétafutás és összetett versenyek. 12 l. Tűzve, kiadói, illusztrált papírborítóban, kissé dohos állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1271700
13980
258
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ponyvák, 3db, Világvárosi regények:Ákos Miklós: A tökéletes alibi; Asztányi Károly: Vigyázz ha jön a vonat; Polonyi György: Örvény a Dunán
Das Lot is nicht erreichbar
1217532
13981
258
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1932. Dante. 359 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Első illusztrált kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse