Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Francois Villon összes versei. Bp., 1971. Helikon. Szántó Piroska illusztrációival. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kis kopással
13970.

Rufpreis:
1 400 HUF

13971.

Rufpreis:
2 800 HUF

13972.

Rufpreis:
1 800 HUF

13973.

Rufpreis:
2 000 HUF

13974.

Rufpreis:
2 400 HUF

Surányi László, Visnyovszki Gábor: A magyar bélyegek kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben.
13975.

Rufpreis:
1 800 HUF

13976.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

13977.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ponyvaregények, 2db: J Jefferson:Árnyak a tengeren. Bp., Pesti Hírlap könyvek. Farkas Aladár: Szimulánsok. Brassó, 1933. Lap és Könyvkiadó
13978.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemzeti Sportkönyvtár. Négy füzet. Atlétikai tréningutasítások képsorozatokkal. Írta Vadas István. Bp, 1924, Nemzeti Sport. 8.sz Magasugrás. 16 l., 2 t.; 10. sz. Rúdmagasugrás. 12 l., 1 t.; 12. sz Diszkoszvetés. 11 l., 1 t.; 14. sz. Stafétafutás és összetett versenyek. 12 l. Tűzve, kiadói, illusztrált papírborítóban, kissé dohos állapotban.
13979.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ponyvák, 3db, Világvárosi regények:Ákos Miklós: A tökéletes alibi; Asztányi Károly: Vigyázz ha jön a vonat; Polonyi György: Örvény a Dunán
13980.

Rufpreis:
3 000 HUF

13981.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF