https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1266395
13958
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
LoKatz, Richard: Röptében a virág körül. Bp., 1903, Tolnai Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1217440
13959
258
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Schildhof B.: Az érvényesülés művészete. A megnyerő modor könyve. Fordította Sztrókay Kálmán. Bp., é.n., Lingua. 168 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1219275
13960
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Bp., 1934, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-vászonkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1219353
13961
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., é.n., Athenaeum. Korabeli egészvászon-kötésben. Aláírt példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1270442
13962
258
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 4db: Voltaire: A vadember, Molnár Ferenc: Rabok, Gárdonyi Géza: Láthatatlan ember, Szép magyar novella. Viseltes állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1270291
13963
258
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvek: Web design index 2. Compliled by Günter Beer. Amsterdam 2002 ,valamint Építőművészet SH Atlasz. Írta: Werner Müller - Gunther Vogel. Bp., 1993, Springer. 575 p. 5529 tárgyszóval
Das Lot is nicht erreichbar
1218832
13964
258
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1218843
13965
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1219332
13966
258
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1216859
13967
258
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lelkes Nándor József: Kurucok előre... Novellák a legendás kuruckorból. Bp., é.n., Pax Kiadóvállalat. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. A kötet lapjai ázástól hullámosak.
Das Lot is nicht erreichbar
1219018
13968
258
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1218857
13969
258
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bajza József: Petőfi István versei Havasok könyve. - Kacziány Géza: Petőfiről és mestereiről. Petőfi könyvtár XVII-XVIII. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és társa. Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötés, jó állapotban. A gerinc elszíneződött. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse