Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

LoKatz, Richard: Röptében a virág körül. Bp., 1903, Tolnai Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13958.

Rufpreis:
1 200 HUF

13959.

Rufpreis:
1 800 HUF

13960.

Rufpreis:
1 200 HUF

13961.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 4db:  Voltaire: A vadember, Molnár Ferenc: Rabok, Gárdonyi Géza: Láthatatlan ember, Szép magyar novella. Viseltes állapotban
13962.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvek: Web design index 2. Compliled by Günter Beer. Amsterdam 2002 ,valamint Építőművészet SH Atlasz. Írta: Werner Müller - Gunther Vogel. Bp., 1993, Springer. 575 p. 5529 tárgyszóval
13963.

Rufpreis:
1 000 HUF

13964.

Rufpreis:
2 400 HUF

13965.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13966.

Rufpreis:
2 000 HUF

13967.

Rufpreis:
1 800 HUF

13968.

Rufpreis:
1 400 HUF

13969.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF