Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1250261
13933
258
Heimer Jenő: Magyar Műszerek Katalógusa. Bp., 1961, MIGÉRT. Kiadói festett egészvászon-kötésben.
1250249
13934
258
Szász Tibor: Famunkák szakszerűen. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói papírkötésben.
1250157
13935
258
Ady Endre összes versei. Bp., 1930, Athenaeum. 544 p. Kissé foltos kiadói egészvászon-kötésben. Első kiadás!
1250004
13936
258
Kornis Gyula: Tudós fejek. Tudós fejek. Bp., 1942, Franklin. 204 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, jó állapotban.
1248629
13937
258
3400
Dennis Wheatley: Gyilkosság Miami előtt. A floridai rendőrség 412 számu percsomója. Tervezte: M. G. Links. Fordította: Földes Jolán. Egy fiktív bűnügy fiktív dokumentumaival. Bp., 1937, Palladis. 32 melléklettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
1250944
13938
258
Márai Sándor: Vasárnapi krónika. Bp., 1943, Révai. 381 p. Kiadói félvászonkötésben. Első kiadás!
1250953
13939
258
Márai Sándor: A nővér. Bp., 1946, Révai. 301 p. Kiadói félvászonkötésben, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel. Első kiadás!
1251263
13940
258
Erdős Renée: Az új sarj. I-II. Bp., é.n., Révai. Korabeli kopottas egészvászon-kötésben. Aláírt!
1250192
13941
258
Vonatok balladája. Magyar költők vallomásai a vasútról. Szerkesztette Bényei József. Bp., 1996, MÁV Rt. Kiadói velúrkötésben. 1251426
13942
258
1251594
13943
258
Orczy Emma: Pimpernel Erdélyben. Ford. Pogány Kázmér. Bp., 1927, Szt. István Társ. 365 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Gerince kissé sérült. Ritka.
1251607
13944
258
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Bp., 1973, Szépirodalmi. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF