Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1251585
13945
258
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., 1934, Nyugat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1251962
13946
258
Keresztyén katekismus, az az: a keresztyén hitnek ágazatira... Pest, 1836, Trattner-Károlyi. Kötés nélkül, gerincén papícsíkkal rögzítve.
1251969
13947
258
Schölzel - Greschek: Bastelallerai. Anleitungen für wekgerechte Bastelarbeiten aus verschiedenartingen Materialien. Leipzig, é.n., Rudolf Arnold Verlag. Kiadói kopottas, illusztrált félvászonkötésben. A melléklet megvan.
1252194
13948
258
1252200
13949
258
Két kötet Szomaházy István munkái sorozatból. Az elvált asszony. Mariska. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói, illusztrált egészvászon-kötésben. Az egyik kötet gerince sérült. 1250467
13950
258
Selma Lagerlöf: Az Antikrisztus csodái. Bp., é.n., Franklin. 337 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén enyhe szakadás.
1252392
13951
258
1252368
13952
258
Révai Nagy lexikona 1, 2, 3, 5. kötet. Hasonmás kiadás. Bp., 1992, Babits Kiadó. Kiadói vászonkötésben
1258208
13953
258
Sämmtliche Predigten, welche vor dem Könige in Frankreich Ludwig XIV., sind gehalten worden: Aus dem Französischen übersetzt. Theil 6. Dresden, 1763, Walther. 553 p. Korabeli, sérült-hiányos bőrkötésben.
1258527
13954
258
Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. Bp., 1930, Athenaeum. 326 p. Korabeli egészvászon-kötésben, néhány lap sérült.
1216846
13955
258
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-III. Bp., 1892, Ráth Mór kiadása (Athenaeum nyomda). Kiadói aranyozott vászonkötésben.
1253549
13956
258
Hans E. Kinck: A pap. Bp., é.n., Révai. Kiadói, gerincén kissé hiányos papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF