Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. 12 kötetbe kötve. Komplett!, Bp., 1936-42, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Az egyik kötet fedőborítója hiányzik, egyébként jó állapotban.
A katasteri tiszta jövedelem kiszámitására szolgáló segéd-táblázat. 1600 négyszögöles katasteri holdak után számitva. Bp., 1910. Állami ny. 211 p. Korabeli félvászon kötésben.
Magyar közgazdaság és kultúra. A Budapesten 1913. augusztus 11-30. megtartott VII. nemzetközi Közgazdasági tanfolyam előadásai. Bp.,1913, Hornyászky ny. 750 p., Kiadói papírkötésben. A bevezető magyar, francia és német nyelven, az előadások francia és német nyelven. A gerinc több kisebb helyen sérült.