Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Szabolcsi Bence-Tóth Aladár(szerk.): Zenei Lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája, I-II. kötet. Bp., 1935, Győző Andor. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
14127.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Eöttvényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
14128.

Rufpreis:
1 000 HUF

14129.

Rufpreis:
1 400 HUF

14130.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes kötelező olvasmány tétel a Talentum illetve az Európa Diákkönyvtár sorozatok kötetei, iskolakezdésre időszerű: Móricz, Vörösmarty, Kosztolányi, Petőfi, Kafka, Corneille, Racine, Apuleius, jó állapotban
14131.

Rufpreis:
800 HUF

Jókai Mór összes művei, 12 kötet (27., 29., 32., 55., 63., 67., 70., 72., 75., 77., 81., 100). Bp., 1905-07, Révai Testvérek. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincnél kissé hibásak.
14132.

Rufpreis:
1 600 HUF

Marczali Henrik: Az abszolutizmus kora. Nagy Képes Világtörténet IX. kötet. Bp., Franklin-Társulat, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.
14133.

Rufpreis:
1 200 HUF

Winkler András: Szeszversek. Sopron, 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14135.

Rufpreis:
800 HUF

Halász Zoltán, Székely Ildikó: Borkönyv. Budapest, 1989, Agroinform.
14136.

Rufpreis:
1 000 HUF

14137.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
14138.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF