Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1248867
14127
258
Szabolcsi Bence-Tóth Aladár(szerk.): Zenei Lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája, I-II. kötet. Bp., 1935, Győző Andor. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1248857
14128
258
Eöttvényi Olivér: Ferenc Ferdinánd. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
1249277
14129
258
1249265
14130
258
1244994
14131
258
Vegyes kötelező olvasmány tétel a Talentum illetve az Európa Diákkönyvtár sorozatok kötetei, iskolakezdésre időszerű: Móricz, Vörösmarty, Kosztolányi, Petőfi, Kafka, Corneille, Racine, Apuleius, jó állapotban
1225166
14132
258
Jókai Mór összes művei, 12 kötet (27., 29., 32., 55., 63., 67., 70., 72., 75., 77., 81., 100). Bp., 1905-07, Révai Testvérek. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincnél kissé hibásak. 1226379
14133
258
Marczali Henrik: Az abszolutizmus kora. Nagy Képes Világtörténet IX. kötet. Bp., Franklin-Társulat, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban. 1269943
14135
258
Winkler András: Szeszversek. Sopron, 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1267439
14136
258
Halász Zoltán, Székely Ildikó: Borkönyv. Budapest, 1989, Agroinform.
1131081
14137
258
1076970
14138
258
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF