Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Ars una specieses mille. histoire générale de l'art. France par Louis Hourticq. Paris, 1911, Librarie Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az előzéklap hiányzik, annak helyén a kötés kissé megnyílt. Kissé sérült gerinccel.
13885.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Elek: Testamentum és hat levél. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Korabeli, kopottas, a gerinc alján kissé sérült félbőrkötésben. Érvénytele könyvtári pecséttel, néhány helyütt ceruzás bejegyzésekkel.
13886.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bóka László et alii (szerk.): Magyar népköltészet. I-III. kötet. + Csokonai Vitéz Mihály válogatott művei. Budapest, 1950-55, Szépirodalmi Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13887.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moliére Vígjátékai. I-X. 5 kötetben. Budapest, 1881, Athenaeum. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13888.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel"  Kiadói papírkötésben, zsinórfűzés nélkül.
13889.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

13890.

Rufpreis:
1 800 HUF

13891.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé megsárgult állapotban.
13892.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lomb Kató: Bábeli harmónia; ...nyelvekről jut eszembe... Egyik DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13893.

Rufpreis:
1 200 HUF
40

Benedek Marcell: Az olvasás művészete. Bp., 1957, Biblitoheca. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13894.

Rufpreis:
800 HUF

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Negyedik kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 276 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen lévő sorszám téves.
13895.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Ötödik kötet. Budán, 1835. M. Kir. Egyetem betűivel. 268 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
13896.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF