Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 292

Grätzer József: Sicc. Szórakoztató Időtöltések Cseles Csalafintaságok. Hauswirth Magda rajzaival. Ötödik kiadás. Bp., 1937, Színházi Élet. (Athenaeum ny.) 112 p. Szövegközti ábrákkal. Néhány rejtvény kitöltve, kiszínezve.. Kiadói kopottas, kissé merev tartású félvászonkötésben.
13873.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk. Fabó Bertalan. Másfélszáz képpel és hasonmással. Bp., 1910, "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a gerinc elszíneződött, belül azonban jó állapotban.
13874.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona. XVII és XVIII. kötet, pótkötetek. Bp., 1900, Pallas. Eltérő kötésváltozatok.  Kiadói aranyozott félbőrkötésben, viseletes állapotban, a második kötet gerince lejár. Belül jó állapotban, a mellékletek megvannak.
13875.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madarász Gyula: Magyar Bélyegkülönlegességek Kézikönyve. Bp., 1956, MBOSZ. 168 p. Kiadói papírkötésben.
13876.

Rufpreis:
3 000 HUF

13877.

Rufpreis:
1 000 HUF

13878.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vígjáték. Uj kis anthologia. Harsányi, Karinthy, Komor, Lakatos, Liptai, Molnár kis színdarabjai. Bp., 1920, Révai. 80 p. Vidám könyvtár. Kiadó illusztrált, a gerincén sérült papírkötésben.
13879.

Rufpreis:
800 HUF

Kuhárszky Tihamér: Egyiptom. Ó-Egyptom feltárása. Tut-Anch-Amon fáraó sirja. Bp., 1924, Világirodalom. 164 p. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Korabeli, kissé laza  félvászonkötésben.
13880.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Hirsch Zoltán] Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Bp., 1943, Horváth Dénes. Kiadói, kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. A címlap hiányzik.
13881.

Rufpreis:
800 HUF

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 251 p.  Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben.
13882.

Rufpreis:
800 HUF

Keleti Márton: Leányvár. Bp., é. n., Singer és Wolfner.  Kiadói, kopottas, kissé laza félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, rajzokkal.
13883.

Rufpreis:
800 HUF

Thomas Mann: Halál Velencében. Gyoma, 1922. Kner. 102 p. Kiadói, színes, illusztrált papírkötésben. A gerince sérült, hiányos.
13884.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF