Porzellan Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1142137
11142
258
Hollóházi Faragó Miklós tervezte egyedi boros palack, matricás, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
1238118
11143
258
Fischer Budapest kávéscsészék aljjal, kézzel festett, jelzett, repedéssel, lepattanásokkal, 5x4,5cm 1157043
11144
258
1211873
11145
258
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
1253791
11146
258
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
1255536
11147
258
Goebel (1944-49) indai fiú, porcelán, jelzett, hibátlan, 10x6cm 1256599
11148
258
Hutschenreuther váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20cm 1255696
11149
258
Unterweissbach ágaskodó lovak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18x14x10cm 1240692
11150
258
Schütz Cilli: Madaras falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, apró lepattanással,2db, 15x15cm 1238095
11151
258
Meisseni fali dísz, in memorian Friedrich von Schiller, 1977, porcelán, jelzett, lepattanással és kopásnyommal,16x14cm 1208706
11152
258
Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró máz alatti hajszálrepedés a talapzaton / Royal Dux porcalain horses. With minor crack under the glaze m:37 cm 1240822
11153
258
Oscar Schlegelmilch váza, aranyozott, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 13x18cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF