Porzellan

Zahl der Lose: 69

Hollóházi Faragó Miklós tervezte egyedi boros palack, matricás, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
11142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer Budapest kávéscsészék aljjal, kézzel festett, jelzett, repedéssel, lepattanásokkal, 5x4,5cm
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

11144.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
11145.

Rufpreis:
1 400 HUF

11146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Goebel (1944-49) indai fiú, porcelán, jelzett, hibátlan, 10x6cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hutschenreuther váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20cm
11148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Unterweissbach ágaskodó lovak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18x14x10cm
11149.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Schütz Cilli: Madaras falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, apró lepattanással,2db, 15x15cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Meisseni fali dísz, in memorian Friedrich von Schiller, 1977, porcelán, jelzett, lepattanással és kopásnyommal,16x14cm
11151.

Rufpreis:
1 000 HUF

Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró máz alatti hajszálrepedés a talapzaton / Royal Dux porcalain horses. With minor crack under the glaze m:37 cm
11152.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

Oscar Schlegelmilch váza, aranyozott, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 13x18cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF
41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF