Porzellan Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1258124
11116
258
Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×)
1267064
11117
258
Herendi Viktória mintás süteményes tányér kézzel festett, jelzett, d: 16,5 cm 1267063
11118
258
Herendi virágmintás tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:20,5 cm 1267480
11119
258
Herendi mezei virág mintás váza, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18cm 1267488
11120
258
1267469
11121
258
Herendi íriszmintás tányér, porcelán,kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16cm 1267474
11122
258
Herendi íriszmintás tányér, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 16cm 1266089
11123
258
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8 cm 1241672
11124
258
Herendi malacos legény, fehér mázas porcelán figura(Vastagh Gyné), jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
1087348
11126
258
4600
Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
1272143
11127
258
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h:7 cm 1271742
11128
258
Zsolnay kávés kiöntő, cukortartó és 2 db kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:4 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF