Porzellan

Zahl der Lose: 69

Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×)
11116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás süteményes tányér kézzel festett, jelzett, d: 16,5 cm
11117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:20,5 cm
11118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi mezei virág mintás váza, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18cm
11119.

Rufpreis:
5 000 HUF

11120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi íriszmintás tányér, porcelán,kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16cm
11121.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi íriszmintás tányér, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 16cm
11122.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8 cm
11123.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi malacos legény, fehér mázas porcelán figura(Vastagh Gyné), jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
11124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
11126.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h:7 cm
11127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay kávés kiöntő, cukortartó és 2 db kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:4 db
11128.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF