https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 69

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Óherendi mély tányér, kézzel festett, jelzett (korona szalaggal), apró máz lepattanásokkal, d:24 cm, m:4 cm
1
11104.

Óherendi mély tányér, kézzel festett, jelzett (korona szalaggal), apró máz lepattanásokkal, d:24 cm, m:4 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1
11105.

Herendi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
1
11106.

Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi virágmintás mosdókancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm, h:29 cm
1
11107.

Herendi virágmintás mosdókancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm, h:29 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Herendi virágmintás tálka (6db), kézzel festett,  jelzett, hibátlan, d:12,5 cm
1
11108.

Herendi virágmintás tálka (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Herendi virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm
1
11109.

Herendi virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Herendi virágmintás süteményes tányér (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm
1
11110.

Herendi virágmintás süteményes tányér (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Herendi Fiori e frutta mintás süteményes tányér (4 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm
1
11111.

Herendi Fiori e frutta mintás süteményes tányér (4 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:33 cm
1
11112.

Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:33 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm
1
11113.

Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:10 cm
1
11114.

Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Herendi szamócamintás teás készlet, cukortartó hiányzik, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1
11115.

Herendi szamócamintás teás készlet, cukortartó hiányzik, kézzel festett, jelzett, hibátlan

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse