Porzellan

Zahl der Lose: 69

11129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás teás készlet, teljes, hajszálrepedéssel, kézzel festett, jelzett
11130.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay repesztett mázas díszváza, jelzett, hibátlan, m:31 cm
11131.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11132.

Rufpreis:
1 000 HUF

11134.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia sérüléssel, jelzett, 18x11x7 cm
11135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi "Honvéd" virágmintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 31 cm
11136.

Rufpreis:
2 000 HUF

11137.

Rufpreis:
2 400 HUF

11138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11139.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11140.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
11141.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF