Porzellan Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1271830
11129
258
Zsolnay virágmintás porcelán mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1268710
11130
258
24000
Zsolnay Pompadour mintás teás készlet, teljes, hajszálrepedéssel, kézzel festett, jelzett
1270028
11131
258
Zsolnay repesztett mázas díszváza, jelzett, hibátlan, m:31 cm 1267865
11132
258
Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 1241735
11134
258
1241728
11135
258
Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia sérüléssel, jelzett, 18x11x7 cm 1268712
11136
258
Hollóházi "Honvéd" virágmintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 31 cm
1251100
11137
258
1271359
11138
258
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1271370
11139
258
Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 1267596
11140
258
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 1244829
11141
258
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF