Porzellan

Zahl der Lose: 69

Ilemenau szív alakú porcelán palack, kopottas, jelzett, 16cm
11154.

Rufpreis:
1 200 HUF

11155.

Rufpreis:
5 000 HUF

Enoch Wedgwood emeletes kínáló, levonóképes, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11156.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weimar teás csésze és alj+süteményes tányér d:19 cm, matricás, jelzett, apró máz hibával
11157.

Rufpreis:
1 400 HUF

Włocławek lengyel porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm + ZF Koło lengyel porcelán áttört tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaiser porcelán tányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30cm
11159.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm
11160.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Sitzendorf porcelán lantos fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25cm
11161.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Goebel szál mintás porcelán asztali készlet: kis vázák, kiöntő, 3db-os, jelzett, hibátlan, cca 6x6cm és 11x11cm között
11162.

Rufpreis:
1 000 HUF
33

Kaiser matricás porcelán váza, jelzett, apró lepattanással, 15cm
11163.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szőlőfürt jelzéssel áttört tálka, kézzel festett, hibátlan, 10x16x3cm
11164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett kínai váza, kézzel festett, hibátlan, 12x7cm/ Marked Chinese vase, hand-painted, flawless, 12x7cm
11165.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF