Porzellan Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1270203
11154
258
Ilemenau szív alakú porcelán palack, kopottas, jelzett, 16cm
1238287
11155
258
Neundorf figurális kínáló, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:15 cm, m:14 cm
1266371
11156
258
Enoch Wedgwood emeletes kínáló, levonóképes, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1267055
11157
258
Weimar teás csésze és alj+süteményes tányér d:19 cm, matricás, jelzett, apró máz hibával 1226557
11158
258
Włocławek lengyel porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm + ZF Koło lengyel porcelán áttört tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
1227623
11159
258
Kaiser porcelán tányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30cm 1222624
11160
258
Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm 1240664
11161
258
Sitzendorf porcelán lantos fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25cm 1240817
11162
258
Goebel szál mintás porcelán asztali készlet: kis vázák, kiöntő, 3db-os, jelzett, hibátlan, cca 6x6cm és 11x11cm között 1256684
11163
258
Kaiser matricás porcelán váza, jelzett, apró lepattanással, 15cm 1255633
11164
258
Szőlőfürt jelzéssel áttört tálka, kézzel festett, hibátlan, 10x16x3cm 1256664
11165
258
Jelzett kínai váza, kézzel festett, hibátlan, 12x7cm/ Marked Chinese vase, hand-painted, flawless, 12x7cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF