1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Włocławek lengyel porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm + ZF Koło lengyel porcelán áttört tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm