Porzellan Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1268693
11166
258
Fényképező kisfiú kutyával, hibátlan, jelzés nélkül, 10x9 cm 1243406
11167
258
Legyező alakú madárkás japán porcelán hamutartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 18×12 cm 1253778
11168
258
Japán porcelán váza, kézzel festett, sérüléssel, jelzés nélkül, m: 25 cm
1236922
11169
258
Porcelán asztali lámpa és óra, kézzel festett, jelzett, búra nélkül, m:50 cm 1164752
11170
258
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
1267666
11171
258
Art Gallery csésze, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:14,5 cm 1238195
11172
258
2 db kancsó, az egyik fedél nélkül kézzel festettek, jelzés nélkül, lekopásokkal, különböző méretben 1270412
11173
258
Vegyes porcelán tétel: 2 db virágos cukortartó, 1 db kiöntő, 3 db csésze (az egyik aljjal) kézzel festettek, jelzés nélkül, lekopásokkal, különböző méretben. 1266347
11174
258
Keleti életképes porcelán süteményes tányér, 6 db, hibátlanok, jelzés nélkül, d: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF