Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

Jókai Mór összes művei, 12 kötet (27., 29., 32., 55., 63., 67., 70., 72., 75., 77., 81., 100). Bp., 1905-07, Révai Testvérek. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincnél kissé hibásak.
14256.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p.Kopott aranyozású festett, kiadói egészvászon kötésben. Belső címlap hiányzik.
14257.

Rufpreis:
1 000 HUF

A búrok magyar vitéze. Egy magyar fiu kalandos története. Wildenstein műve után átdolgozta Földes Géza. Bp., 1900, Lampel R. 183 p. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.
14258.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herczeg Ferencz munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 27 kötet a sorozatból. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben, állapotuk változó. Az első kötetben Herczeg Ferenc aláírásával!
14259.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

14260.

Rufpreis:
1 800 HUF

14261.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pázmány Péter válogatott munkái. Szerkesztette: Bellaagh Aladár. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., 1906, Lampel R. Korabeli aranyozott, dekoratív egészvászon-kötésben.
14262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakab Ödön: Lafontaine-mesék. Doré Gusztáv képeivel. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó Rt.. Kiadói, kissé kopottas félvászonkötésben, a gerinc papírcsíkkal pótolva.
14263.

Rufpreis:
2 000 HUF

Turáni regék és mondák a világ teremtéséről. Az eredeti mondákból feldolgozta Baráthosi-Balogh Benedek. Bp., 1926, szerzői kiadás. 159 p. Held nyomda. Első kiadás! Korabeli félvászonkötésben.
14264.

Rufpreis:
2 000 HUF

14265.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. Gulácsy Irén: Pax vobis. Regény három kötetben (egybekötve). Bp., 1938., Singer és Wolfner.  Kiadói kopottas, laza félvászonkötésben, a hátsó eléőzéklap hiányzik. Dedikált példány!
14266.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisfaludy Károly minden munkái III. Pest, 1843., Kilián György k. 351 p. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlap és az előzéklapok hiányoznak.
14267.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF