Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 250
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1241318
14292
255
Hozott isten, holdacska! Finnugor varázsigék, imádságok, siratók. Szerkesztette Bereczki Gábor. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben. 1241316
14293
255
A tejút fiai. Tanulmányok a finnugor népek hitvilágáról. Szerkeszti Hoppál Mihály. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben. 1212244
14294
255
G.Donászy Magda-F.Győrffy Anna: Jelmezbál az óvodában. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Harmonikaszerűen kihajtható mesekönyv, enyhén kopott állapotban. 1245307
14295
255
300 Ezopus-mese. Az ifjuság számára átdolgozta Boros Gábor. Harmadik kiadás. 113 képpel Bp., é.n. Lampel R. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben. Néhány lapszél szakadozott. Ritka kötet! 1244583
14296
255
1243082
14297
255
1248582
14298
255
Ballagi Mór: Új teljes német és magyar, magyar és német szótár. Ötödik kiadás. Bp., 1881, Franklin-Társulat. Félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
1248571
14299
255
Farkas Elek: Legújabb és legtömörebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Harmadik lenyomat. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként eltérő mértékben kopott állapotban. 1241495
14300
255
1241411
14301
255
Lesznai Anna: Mese a bútorokról és a kisfiúról. Ezt a mesét én a fiamnak ajándékozom. Gyoma, 1918. Kner 43 l. Kissé kopott 1248809
14302
255
Josephi Márton: Lexicon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima A-L. Viennae Austriae, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Bordázott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélek, gerincnél sérült, kopott állapotban.
1222417
14303
255
Király György(szerk.): Monumenta Literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Második sorozat. Gyoma, 1922, Kner Izidor nyomán 1982-es hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, a tékán kívül jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF