Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

Hozott isten, holdacska! Finnugor varázsigék, imádságok, siratók. Szerkesztette Bereczki Gábor. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben.
14292.

Rufpreis:
1 000 HUF

A tejút fiai. Tanulmányok a finnugor népek hitvilágáról. Szerkeszti Hoppál Mihály. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben.
14293.

Rufpreis:
1 800 HUF

G.Donászy Magda-F.Győrffy Anna: Jelmezbál az óvodában. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Harmonikaszerűen kihajtható mesekönyv, enyhén kopott állapotban.
14294.

Rufpreis:
1 200 HUF

300 Ezopus-mese. Az ifjuság számára átdolgozta Boros Gábor. Harmadik kiadás. 113 képpel Bp., é.n. Lampel R. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben. Néhány lapszél szakadozott. Ritka kötet!
14295.

Rufpreis:
3 000 HUF

14296.

Rufpreis:
1 400 HUF

14297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ballagi Mór: Új teljes német és magyar, magyar és német szótár. Ötödik kiadás. Bp., 1881, Franklin-Társulat. Félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
14298.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkas Elek: Legújabb és legtömörebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Harmadik lenyomat. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként eltérő mértékben kopott állapotban.
14299.

Rufpreis:
2 000 HUF

14300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lesznai Anna: Mese a bútorokról és a kisfiúról. Ezt a mesét én a fiamnak ajándékozom. Gyoma, 1918. Kner 43 l. Kissé kopott
14301.

Rufpreis:
4 000 HUF

Josephi Márton: Lexicon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima A-L. Viennae Austriae, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Bordázott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélek, gerincnél sérült, kopott állapotban.
14302.

Rufpreis:
4 000 HUF

Király György(szerk.): Monumenta Literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Második sorozat. Gyoma, 1922, Kner Izidor nyomán 1982-es hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, a tékán kívül jó állapotban.
14303.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF