Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

14220.

Rufpreis:
1 000 HUF

14221.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tom Tit száz kísérlete és produkciója.  Száztizenhárom képpel. Bűvész és illuzionista trükkök. Bp. 1914. Athenaeum. 223 l. Kiadói  egészvászon-kötésben. Gerinc nélkül
14222.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Lord Baden Powell rajzaival és eredeti fényképekkel. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, jó állapotban.
14223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sztevanovity Dusán: Csak a szöveg. Bp., 2007, Partvonal. Kiadói keménykötésben. Dedikált példány!
14224.

Rufpreis:
3 000 HUF

14225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thomas Mann: Freud. Két tanulmány. Bp., 1947, Officina. Kiadói pótolt gerincű félvászonkötésben.
14226.

Rufpreis:
800 HUF

14227.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: Jaj. Szabó Dezső művei. Bp., 1926, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
14228.

Rufpreis:
1 000 HUF

14229.

Rufpreis:
1 000 HUF

A 25 éves Vasas Izzó SK. Bp., 1976, Főv., Nyomd. V. Kiadói papírkötésben. Hartmann Gyula labdarúgó, edző dedikációjával!
14230.

Rufpreis:
2 000 HUF

John Ruskin: Velencze kövei. Ford. Geőcze Sarolta. I-II. kötet. Bp. 1896-97, MTA. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A harmadik kötet hiányzik.
14231.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF