Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 250
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1241490
14220
255
1248121
14221
255
1241506
14222
255
Tom Tit száz kísérlete és produkciója. Száztizenhárom képpel. Bűvész és illuzionista trükkök. Bp. 1914. Athenaeum. 223 l. Kiadói egészvászon-kötésben. Gerinc nélkül 1244117
14223
255
Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Lord Baden Powell rajzaival és eredeti fényképekkel. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, jó állapotban. 1242631
14224
255
Sztevanovity Dusán: Csak a szöveg. Bp., 2007, Partvonal. Kiadói keménykötésben. Dedikált példány! 1247122
14225
255
1247135
14226
255
Thomas Mann: Freud. Két tanulmány. Bp., 1947, Officina. Kiadói pótolt gerincű félvászonkötésben. 1247161
14227
255
1243186
14228
255
Szabó Dezső: Jaj. Szabó Dezső művei. Bp., 1926, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1246291
14229
255
1246350
14230
255
A 25 éves Vasas Izzó SK. Bp., 1976, Főv., Nyomd. V. Kiadói papírkötésben. Hartmann Gyula labdarúgó, edző dedikációjával!
1247597
14231
255
John Ruskin: Velencze kövei. Ford. Geőcze Sarolta. I-II. kötet. Bp. 1896-97, MTA. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A harmadik kötet hiányzik.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF