Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

Bari Károly: Holtak arca fölé. Bp., 1971, Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben, borítóval. Aláírt példány!
14184.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Mike S. J.: Arumugam az állhatatos indiai herczeg. Bp., 1897. Tóth Mike. 107 p. Számos szövegközti, illetve egészoldas rajzos táblával illusztrálva. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
14185.

Rufpreis:
1 200 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Bp., 1973, Szépirodalmi. Humoros házastársi ajánlással. Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
14186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sipulusz (Rákosi Viktor): Derüs históriák. Bp., 1919, Vidám Könyvtár (Révai). 80 p. (Vidám Könyvtár 43-44.) Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban.
14187.

Rufpreis:
1 800 HUF

14188.

Rufpreis:
6 000 HUF

Verne Gyula: Senki fia. Ford. Gaál Mózes. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1924, Franklin. 414 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Borítótábla sarkain kopottas. Az előzéklapon egy nagyobb részt leragasztottak.
14189.

Rufpreis:
3 000 HUF

József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. é. n. Cserépfalvi. 528 p. mm. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
14190.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sinka István: Himnuszok a Kelet kapujában. DEDIKÁLT! Békéscsaba, Szeghalmi Ref. Péter András Reálgimnázum(Tevan Nyomda). Kiadói papírkötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
14191.

Rufpreis:
5 000 HUF

Móricz Zsigmond: Fáklya. Nyolcadik kiadás. Bp. é.n. Athenaeum. 317 p.  Szép állapotú, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc tetején apró sérülés.
14192.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolt Béla: A Wesselényi-utcai összeesküvés. Bp., 1937, Nova Irodalmi Intézet. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
14193.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ivan Olbracht: Az átok völgye. Illusztrálta Würtz Ádám.. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói számozott egészbőrkötésben. 793. számú példány. A gerincen apró kopás.
14194.

Rufpreis:
1 200 HUF

P.C. Wren: A sivatag titka. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
14195.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF