Tóth Mike S. J.: Arumugam az állhatatos indiai herczeg. Bp., 1897. Tóth Mike. 107 p. Számos szövegközti, illetve egészoldas rajzos táblával illusztrálva. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.
Verne Gyula: Senki fia. Ford. Gaál Mózes. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1924, Franklin. 414 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Borítótábla sarkain kopottas. Az előzéklapon egy nagyobb részt leragasztottak.
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. é. n. Cserépfalvi. 528 p. mm. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Sinka István: Himnuszok a Kelet kapujában. DEDIKÁLT! Békéscsaba, Szeghalmi Ref. Péter András Reálgimnázum(Tevan Nyomda). Kiadói papírkötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
Móricz Zsigmond: Fáklya. Nyolcadik kiadás. Bp. é.n. Athenaeum. 317 p. Szép állapotú, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc tetején apró sérülés.
Ivan Olbracht: Az átok völgye. Illusztrálta Würtz Ádám.. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói számozott egészbőrkötésben. 793. számú példány. A gerincen apró kopás.