Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

Mircea Eliade: Okkultizmus, boszorkányság és kulturális divatok. bp., 2002, Osiris. Illusztrált kiadói papír kötésben.
14244.

Rufpreis:
800 HUF

Pablo Neruda: Bailando con los Negros. A négerekkel táncolva. Spanyolul a költő kezeírásának hasonmásával, Somlyó György fordításában. Készült a lipcsei Nemzetközi Könyvművészeti Kiállítás alkalmával. Bp., 1977, Magyar Iparművészeti Főiskola. Kiadói keménykötésben.
14245.

Rufpreis:
2 000 HUF

II. Erzsébet királynő titkos naplója. Constance, Lady Crabtree válogatása. Bp., M-Érték, 1993. Kiadói kopottas puhakötésben.
14246.

Rufpreis:
1 000 HUF

(Grigely József): Institutiones grammaticae in usum scholarum grammaticarum Regni Hungarie. Pars. IV. Budae, 1827. Typ. Univ. Tulajdonosi pecséttel, beírással. Korabeli, sérült gerincű félbőrkötésben. Hiányos, csak a 470. oldalig van bekötve. A hiányzó oldalak száma kérdéses, mivel ezt a kiadást Petrik nem említi.
14247.

Rufpreis:
3 000 HUF

14248.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tolnai új világlexikona I-XX. (A-ZS) + 2 pótkötet. Az általános tudás és műveltség tára. Bp., 1926-33, Tolnai Nyomdai Műintézet. Változó állapotban, néhány kötet kötése szakadozott, hiányos.
14249.

Rufpreis:
6 000 HUF

Békeffi László konferanszainak gyűjteménye. I. könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás (Elbert és Társa). 79 p. Korabeli foltos egészvászon-kötésben. Unicus kötet, nem készült folytatása.
14250.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edelény múltjából. Szerkeszi Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Községi Tanáncs VB. Kiadói papírkötésben. 722 p. Dr. Sándor Dezső tanácselnök és társszerző dedikációjával!
14251.

Rufpreis:
2 400 HUF

The best of the world's sport photography 1984. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / Hardcover, good condition
14252.

Rufpreis:
800 HUF

Peter Weiermar: Erotic Art from 17th to the 20th Century. Frankfurt, é.n., Stemmle. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval. Szép állapotban.
14253.

Rufpreis:
3 000 HUF
25

Vegyes kötelező olvasmány tétel a Talentum illetve az Európa Diákkönyvtár sorozatok kötetei, iskolakezdésre időszerű: Móricz, Vörösmarty, Kosztolányi, Petőfi, Kafka, Corneille, Racine, Apuleius, jó állapotban
14254.

Rufpreis:
800 HUF

Tolnai világtörténelme. Szerk.: Mangold Lajos, Horvárth Cyril. 1-10. köt. Bp., [1908-1912], Magyar Kereskedelmi Közlöny. Újrakötve! Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
14255.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF