Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

Henry James: A csavar fordul egyet. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói számozott egészbőrkötésben. 113. számú példány.
14232.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mécs László válogatott költeményei. Összeállította: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
14233.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wass Albert: A titokzatos őzbak. Bp., 1941, Révai. 201 p. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Első kiadás!
14234.

Rufpreis:
2 400 HUF

Heltai Jenő A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Fáy Dezső képeivel. 2. kiadás. Bp., 1936, Athenaeum. 166 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerinc pótolt. A szerző aláírásával.
14235.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bornemisza Péter: Tragoedia magiar nelvenn, az Sophocles Electraiabol Nagiob rezre forditatot, ez az Kerezteneknek erkoeczöknek iobitasokra peldaúl szepen jateknak mogia szerint rendeltetet Pesti Bornemizzá Peter deak altal. 1558. Hasonmás kiadás. Bp. 1923, Állami Térképészet. 68 lev., VII l. (utószó, melyet Ferenczi Zoltán írt). ,,Ezt a művet felfedezte dr. Krüger Herman Anders úr Gothában, sajtó alá rendezte Ferenczi Zoltán, kiadta Rényi Károly fotolitografiában merített papírra, nyomtatta 300 számozott és aláírt példányban a m. k. Állami Térképészet." 299. számú, aláírt példány. Kiadói papírborítóban, pótolt gerinccel.
14236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szentmihályiné Szabó Mária: Zrínyi Ilona. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
14237.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pálfai János: Futball iskola. I.Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben.
14238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Korabeli félvászonkötésben, a címlap felső része hiányzik.
14239.

Rufpreis:
1 200 HUF

Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp., [1943], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Papírkötésben, jó állapotban.
14240.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wilde Oszkár: Versek. (Wilde Oszkár összes művei) Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas, több helyütt foltos egészvászon sorozatkötésben.
14241.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegedüs Gyula: Emlékezések. Bp. 1921. Légrády. 105 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a gerinc kissé hiányos.
14242.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molinier: Cent photographies érotiques. Images obliques. Borderie, 1979. Transzvesztita művészi pornográf képekkel.Kiadói egészvászon kötésben.
14243.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF