Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 250
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244970
14232
255
Henry James: A csavar fordul egyet. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói számozott egészbőrkötésben. 113. számú példány. 1224746
14233
255
Mécs László válogatott költeményei. Összeállította: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
1248435
14234
255
Wass Albert: A titokzatos őzbak. Bp., 1941, Révai. 201 p. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. Első kiadás! 1248385
14235
255
Heltai Jenő A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Fáy Dezső képeivel. 2. kiadás. Bp., 1936, Athenaeum. 166 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerinc pótolt. A szerző aláírásával.
1243280
14236
255
Bornemisza Péter: Tragoedia magiar nelvenn, az Sophocles Electraiabol Nagiob rezre forditatot, ez az Kerezteneknek erkoeczöknek iobitasokra peldaúl szepen jateknak mogia szerint rendeltetet Pesti Bornemizzá Peter deak altal. 1558. Hasonmás kiadás. Bp. 1923, Állami Térképészet. 68 lev., VII l. (utószó, melyet Ferenczi Zoltán írt). ,,Ezt a művet felfedezte dr. Krüger Herman Anders úr Gothában, sajtó alá rendezte Ferenczi Zoltán, kiadta Rényi Károly fotolitografiában merített papírra, nyomtatta 300 számozott és aláírt példányban a m. k. Állami Térképészet." 299. számú, aláírt példány. Kiadói papírborítóban, pótolt gerinccel.
1248912
14237
255
Szentmihályiné Szabó Mária: Zrínyi Ilona. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban. 1242505
14238
255
Pálfai János: Futball iskola. I.Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben.
1244975
14239
255
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma. Bp., 1920, Singer és Wolfner. Korabeli félvászonkötésben, a címlap felső része hiányzik.
1227257
14240
255
Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp., [1943], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Papírkötésben, jó állapotban.
1241312
14241
255
Wilde Oszkár: Versek. (Wilde Oszkár összes művei) Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas, több helyütt foltos egészvászon sorozatkötésben. 1245739
14242
255
Hegedüs Gyula: Emlékezések. Bp. 1921. Légrády. 105 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a gerinc kissé hiányos. 1250240
14243
255
Molinier: Cent photographies érotiques. Images obliques. Borderie, 1979. Transzvesztita művészi pornográf képekkel.Kiadói egészvászon kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF