https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 250
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1131146
14364
255
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1109369
14365
255
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
Das Lot is nicht erreichbar
1107425
14366
255
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
Das Lot is nicht erreichbar
1139642
14367
255
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
978176
14368
255
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel. A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
Das Lot is nicht erreichbar
1076970
14369
255
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
Das Lot is nicht erreichbar
1248563
14370
255
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
F. Mihály Ida, Lócsy Erzsébet, Holl Imre: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Jó állapotban. 1159172
14371
255
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1021401
14372
255
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
972181
14373
255
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1057830
14374
255
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikulin, V.: Korszerű fényképezés. Budapest, 1952, Népszava. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1041554
14375
255
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse