https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Rudolf Thiel: Tizenhárman a halál ellen. Nagy orvosok életéből. Fordította: Nyilas Jenő. 23 képpel és fakszimilével.Budapest,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Viseltes kiadói papír kötésben.
1
14400.

Rudolf Thiel: Tizenhárman a halál ellen. Nagy orvosok életéből. Fordította: Nyilas Jenő. 23 képpel és fakszimilével.Budapest,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban, térkép hiányzik.
1
14401.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban, térkép hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Vilmos: Szexuális kultúránkról. Bp., Családi Lap, Kiskönyvtár. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1
14402.

Szilágyi Vilmos: Szexuális kultúránkról. Bp., Családi Lap, Kiskönyvtár. Illusztrált kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza munkái. Bp. 1924-1938. Dante. 39 db! Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat.
1
14403.

Gárdonyi Géza munkái. Bp. 1924-1938. Dante. 39 db! Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
14404.

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Just Béla (szerk.): Mécs László válogatott költeményei.Bp., 1934, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1
14405.

Just Béla (szerk.): Mécs László válogatott költeményei.Bp., 1934, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
B. Csűrös Emilia:Lexi és a vöröskereszt. Bp., é.n., Pósa Károly. A címlapot Pál György festette, a szöveg közötti képek Kálmán Ágnes rajzai. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.
1
14406.

B. Csűrös Emilia:Lexi és a vöröskereszt. Bp., é.n., Pósa Károly. A címlapot Pál György festette, a szöveg közötti képek Kálmán Ágnes rajzai. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Chris Mosey - Michel Hjorth: The Magic Horse. "Devil's plaything" that became a national symbol. Boox kiadó, 1999. Angol nyelvű képes album, sok színes fotóval, jó állapotban.
1
14407.

Chris Mosey - Michel Hjorth: The Magic Horse. "Devil's plaything" that became a national symbol. Boox kiadó, 1999. Angol nyelvű képes album, sok színes fotóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karel Capek: Dásenka. Egy kis foxi élete. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó.Fotóval illusztrált kiadói karton kötésben.
1
14408.

Karel Capek: Dásenka. Egy kis foxi élete. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó.Fotóval illusztrált kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
1
14409.

Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
1
14410.

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
1
14411.

Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse