https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 250
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1198474
14388
255
0
50000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
Das Lot is nicht erreichbar
1196343
14389
255
0
34000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű
Das Lot is nicht erreichbar
1009716
14390
255
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1223691
14391
255
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kalevala. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nylkötésben, számozott (3927.) bibliofil példány. 1224153
14392
255
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Leleszy Béla: Az őrs. Tíz lovas élete a honfoglalás idején. Bp., 1940, Rózsavölgyi. 308 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224145
14393
255
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mészöly Gedeon: Földiekkel játszó... Csokonai életregénye. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. 316 p. Kiadói erős egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224878
14394
255
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Yehia El-Karamany, Juhász Ernő: Arab társalgás. Tanuljunk nyelveket sorozat. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói keménykötésben. A kötet lapjai hullámosak, a borító foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1229314
14395
255
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
8 db Rózsavölgyi kiadó által kiadott könyv vegyes állapotban az 1930-as évekből
Das Lot is nicht erreichbar
1230826
14396
255
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1190093
14397
255
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
837268
14398
255
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
Das Lot is nicht erreichbar
1131359
14399
255
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse