Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: "Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936". Könyvtári pecsétekkel
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. kötet) Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, aranyozás a gerincen kopott, egyébként jó állapotban
Költők Albuma. Szerkesztette: Radó Antal. Bp., (1890) Lampel Róbert (Wodianer F és fiai). Kiadói karton kötésben, a borító elvált, de a belső oldalak nagyon szép állapotban. Sok szép illusztrációval. 220p.
Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Díszített vászonkötésben, kissé koszos, egyébként jó állapotban.