Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 250

14328.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14329.

Rufpreis:
4 000 HUF

14330.

Rufpreis:
3 000 HUF

14331.

Rufpreis:
2 000 HUF

14332.

Rufpreis:
1 800 HUF

14333.

Rufpreis:
800 HUF

Geréb László: Mátyás király lantosa. Bp., 1940, Dante. 164 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerincvászon hosszanti irányban felszakadt, elvált.
14334.

Rufpreis:
1 800 HUF

Révay József: A leány meg az isten. Bp., 1988, Magyar Helikon. Kiadói ny-kötésben, számozott (713.) bibliofil példány.
14335.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alekszej Tolsztoj: A vipera; Valentyin Katajev: Miatyánk. Bp., 1972, Alföldi Nyomda. Kiadói aranyozott bőrkötésben, bibliofil példány. Kiadói védőtokban. 2000 példányban jelent meg.
14336.

Rufpreis:
1 800 HUF

14337.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth Sándor: Szöcske kisasszony. Bp., é.n., Lampel R. 190 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
14338.

Rufpreis:
1 200 HUF

14339.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF