https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 250
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1111150
14328
255
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1140710
14329
255
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
S. Bokor Malvin: Az utolsó Árpád. Regényes életrajz. Bp., é.n., Szent István-Társulat.Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139175
14330
255
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224589
14331
255
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1224559
14332
255
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1045237
14333
255
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 1224209
14334
255
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Geréb László: Mátyás király lantosa. Bp., 1940, Dante. 164 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerincvászon hosszanti irányban felszakadt, elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
1223531
14335
255
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révay József: A leány meg az isten. Bp., 1988, Magyar Helikon. Kiadói ny-kötésben, számozott (713.) bibliofil példány. 1223912
14336
255
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Alekszej Tolsztoj: A vipera; Valentyin Katajev: Miatyánk. Bp., 1972, Alföldi Nyomda. Kiadói aranyozott bőrkötésben, bibliofil példány. Kiadói védőtokban. 2000 példányban jelent meg. 1224081
14337
255
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.
Das Lot is nicht erreichbar
1223995
14338
255
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Sándor: Szöcske kisasszony. Bp., é.n., Lampel R. 190 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1158826
14339
255
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jakab Ödön: Pásztortüzek. Költemények. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Gottermayer-féle aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse