https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219527
13413
254
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. 144 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1218832
13414
254
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1217522
13415
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1218843
13416
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1219332
13417
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1219340
13418
254
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1238940
13419
254
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór: Kisebb beszédei. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben. + Jókai Mór: Emlékbeszéd Rudolf trónörökös és egyéb beszédek. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1237397
13420
254
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szathmáry István : Kis könyvkötő. Bp.,(1924), Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban. 1216859
13421
254
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lelkes Nándor József: Kurucok előre... Novellák a legendás kuruckorból. Bp., é.n., Pax Kiadóvállalat. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. A kötet lapjai ázástól hullámosak.
Das Lot is nicht erreichbar
1219018
13422
254
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1218857
13423
254
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bajza József: Petőfi István versei Havasok könyve. - Kacziány Géza: Petőfiről és mestereiről. Petőfi könyvtár XVII-XVIII. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és társa. Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötés, jó állapotban. A gerinc elszíneződött.
Das Lot is nicht erreichbar
1219431
13424
254
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Francois Villon összes versei. Bp., 1971. Helikon. Szántó Piroska illusztrációival. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kis kopással
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse