https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ernyes József, Karsai (Kurzweil) Géza: Német népi színjátékok. Deutsche Volksschauspiele aus den oberungarischen Bergstädten. 2. köt. 1-2. rész. Bp., 1938, Magyar Nemzeti Múzeum. Kopott papírkötésben, az első rész eleje részben elválik, egyébként jó állapotban.
1
13605.

Ernyes József, Karsai (Kurzweil) Géza: Német népi színjátékok. Deutsche Volksschauspiele aus den oberungarischen Bergstädten. 2. köt. 1-2. rész. Bp., 1938, Magyar Nemzeti Múzeum. Kopott papírkötésben, az első rész eleje részben elválik, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Ford. Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben (Első koptatólap sérült)
1
13606.

Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Ford. Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben (Első koptatólap sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. [Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)
1
13608.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.
[Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mészáros Imre, d'Isoz Kálmán [szerk.]: A Filharmóniai Társaság múltja és jelene 1853-1903 Bp., 1903, Hornyánszky Viktor. 1 címkép, [6], 2 t., 3 faksz. mell., 109 p.
1
13609.

Mészáros Imre, d'Isoz Kálmán [szerk.]: A Filharmóniai Társaság múltja és jelene 1853-1903 Bp., 1903, Hornyánszky Viktor. 1 címkép, [6], 2 t., 3 faksz. mell., 109 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy ládányi, háború előtti könyv tétel: benne jobb kiadások is, vegyes minőségben
1
13610.

Nagy ládányi, háború előtti könyv tétel: benne jobb kiadások is, vegyes minőségben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagy ládányi, háború előtti könyv tétel: benne jobb kiadások is, vegyes minőségben
1
13611.

Nagy ládányi, háború előtti könyv tétel: benne jobb kiadások is, vegyes minőségben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse