Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére Első kiadás. Pest, 1865, Heckenast. 328 p. Korabeli, gerincén kissé sérült félvászonkötésben.
13581.

Rufpreis:
6 000 HUF

Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Bp., 1933, Könyvbarátok Szövetsége, Egyetemi Ny. 206 p. Kiadói kopottas-sérült félvászonkötésben.
13582.

Rufpreis:
1 000 HUF

13583.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egyetemes Magyar Encyclopaedia I. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1859, Emich Gusztáv. Korabeli kopottas, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt, az előzéklap és a címlap felső része hiányzik.
13584.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czére Béla: A vasút története. Bp., 1989, Corvina. 320 p. Kiadói egészvászonkötésben.
13585.

Rufpreis:
2 000 HUF

Anatole France: Nyársforgató Jakab meséi. Bp. 1953, Európa. 127 p. Hincz Gyula rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben.  Megjelent 2000 példányban.
13586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre válogatott versei. (Válogatta Dóczy Jenő. Ill. Jaschik Álmos.) Bp. 1921. Pallas. Kiadói keménykötésben. A gerince sérült, ezt korábban amatőr ragasztással javították.
13587.

Rufpreis:
2 000 HUF

Firdauszí: Királyok könyve (Sáhnáme). Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13588.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pécsi Sebestyén: Orgona. Bp., 1975, Ecclesia. Kiadói papírkötésben.
13589.

Rufpreis:
1 800 HUF

13590.

Rufpreis:
4 000 HUF

Egyetemes Magyar Encyclopaedia II. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1860, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű, enyhén sérült gerincű félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13591.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egyetemes Magyar Encyclopaedia III. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1861, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13592.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF