Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Karácsony Benő: Pjotruska. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
13569.

Rufpreis:
800 HUF

Karácsony Benő: Uj élet kapujában. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
13570.

Rufpreis:
1 200 HUF

13571.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar  nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13572.

Rufpreis:
4 000 HUF

13573.

Rufpreis:
2 000 HUF

13574.

Rufpreis:
1 200 HUF

13575.

Rufpreis:
3 000 HUF

13576.

Rufpreis:
2 000 HUF

13577.

Rufpreis:
1 600 HUF

báró Eötvös József: Gondolatok. (báró Eötvös József összes munkái I.) Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
13578.

Rufpreis:
1 400 HUF

Amor Sanctus. Fordította Babits Mihály. Bp., 1988, Helikon. Kiadói velúrkötésben.
13579.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pancsatantra azaz ötöskönyv. Fordította Schmidt József. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félvászonkötésben, kissé sérült borítóval.
13580.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF