Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Orbán Balázs: A Székelyföld. Bp., 1982, Európa Könyvkiadó. Újrakötött vászonkötés, ráragasztva az eredeti borítólap, kissé kopott állapotban.
13557.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Képmelléklettel. Szeged, 2009, Lazi Könyvkiadó. Kiadó kartonált kötés, jó állapotban.
13558.

Rufpreis:
1 000 HUF

13559.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sárosy Gyula arany trombitája és egyéb hazafias költeményei I. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
13560.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vahot Imre emlékiratai. Nemzeti Könyvtár. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A gerincen apró sérülés, egyébként jó állapotban.
13561.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haiman György: Kner Imre. A könyv művészete. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben. A borító kissé sérült.
13562.

Rufpreis:
1 000 HUF

13563.

Rufpreis:
2 400 HUF

13564.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyugat 1908. 1-2. köt. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. A Nyugat folyóirat 1908-as évfolyamának reprint kiadása.
13565.

Rufpreis:
2 000 HUF

13566.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bánffy Miklós: Reggeltől estig. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
13567.

Rufpreis:
800 HUF

13568.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF