Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1238753
13557
254
Orbán Balázs: A Székelyföld. Bp., 1982, Európa Könyvkiadó. Újrakötött vászonkötés, ráragasztva az eredeti borítólap, kissé kopott állapotban.
1238779
13558
254
Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Képmelléklettel. Szeged, 2009, Lazi Könyvkiadó. Kiadó kartonált kötés, jó állapotban. 405784
13559
254
1231664
13560
254
Sárosy Gyula arany trombitája és egyéb hazafias költeményei I. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
1231484
13561
254
Vahot Imre emlékiratai. Nemzeti Könyvtár. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A gerincen apró sérülés, egyébként jó állapotban.
1231414
13562
254
Haiman György: Kner Imre. A könyv művészete. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben. A borító kissé sérült. 1235359
13563
254
Szathmári E. Károly: Egyszer hopp, máskor kopp. Szeged, 1896, Szerzői kiadás (Endrényi ny.) 150 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Nagyon ritka kötet.
1235584
13564
254
A Magyar Posta képekben. Bp., 1963, Közlekedés és Postaügyi Minisztérium. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Ritka kiadvány.
1235518
13565
254
Nyugat 1908. 1-2. köt. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. A Nyugat folyóirat 1908-as évfolyamának reprint kiadása.
1233615
13566
254
Kovács László: Az Erdélyi Helikon íróinak anthológiája 1924-34. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
1233556
13567
254
Bánffy Miklós: Reggeltől estig. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben. 1233566
13568
254
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF