Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190716
13509
254
Olasz-magyar szótár. Szerk.: Herczeg Gyula. 1-2. köt. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1190731
13510
254
Francia-magyar szótár. Szerk.: Eckhardt Sándor. 1-2. köt. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1182857
13511
254
Ambrus Zoltán munkái sorozat. Bp., 1913, Révai Testvérek. összesen 13 kötet ( 1., 2., 3., 4., 7., 8., 9., 10, 12., 14., 15., 16) Hibás kiadói papír kötésben (hátoldal és gerinc hiányzik)
1208655
13512
254
Katolikus írók új kalauza. Szerk.: Almásy József. Bp., é. n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat.
1234297
13513
254
A Pallas nagy lexikona. 3. köt.: Békalencse - Burgonyavész. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1234312
13514
254
A Pallas nagy lexikona. 2. köt.: Arafale - Békalen. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kicsit kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1236239
13515
254
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla illusztrációkkal. Fametszetekkel díszített kiadvány, dúcon jelzett, 43x33cm 1236633
13516
254
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak aranykönyve. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói kartonált papírkötésben. 1236382
13517
254
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Reprint kiadás. Bp., 1988, Szépirodalmi. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.
1236229
13518
254
Budapest lexikon I-II. A-Z. Főszerkesztő Berza László. Bp., 1993, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1236895
13519
254
Dr. Gáll Endre: Vitorlázás. Versenyszabályok, Szabálymagyarázatok, Taktikai megoldások. Bp., 1956, Sport. Kiadói papírkötésben.
1236848
13520
254
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF