Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

13509.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francia-magyar szótár. Szerk.: Eckhardt Sándor. 1-2. köt. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13510.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ambrus Zoltán munkái sorozat. Bp., 1913, Révai Testvérek. összesen 13 kötet ( 1., 2., 3., 4., 7., 8., 9., 10, 12., 14., 15., 16) Hibás kiadói papír kötésben (hátoldal és gerinc hiányzik)
13511.

Rufpreis:
1 600 HUF

Katolikus írók új kalauza. Szerk.: Almásy József. Bp., é. n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat.
13512.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Pallas nagy lexikona. 3. köt.: Békalencse - Burgonyavész. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13513.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pallas nagy lexikona. 2. köt.: Arafale - Békalen. Bp., 1893, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kicsit kopott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla illusztrációkkal. Fametszetekkel díszített kiadvány, dúcon jelzett, 43x33cm
13515.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak aranykönyve. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói kartonált papírkötésben.
13516.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Reprint kiadás. Bp., 1988, Szépirodalmi. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.
13517.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest lexikon I-II. A-Z. Főszerkesztő Berza László. Bp., 1993, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13518.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Gáll Endre: Vitorlázás. Versenyszabályok, Szabálymagyarázatok, Taktikai megoldások. Bp., 1956, Sport. Kiadói papírkötésben.
13519.

Rufpreis:
2 000 HUF

13520.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF