Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

13497.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csurka Gergely: Győzelemre születtek. Bp., 2000, Híd Rádió Rt. Steinmetz Barnabás vízilabdázó, a könyv egyik szereplőjének dedikációjával.
13498.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ó-magyar olvasókönyv. Összeállította: Jakubovich Emil, Pais Dezső. Pécs, 1929. Danubia. 305 p. Korabeli kissé sérült félvászonkötésben.
13499.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., é.n.,  Egyetemi Nyomda. Számos képpel. Kiadói kopottas, sérült gerincű félbőr kötésben.
13500.

Rufpreis:
2 400 HUF

13501.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francois Mauriac: Ami elveszett. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13502.

Rufpreis:
1 400 HUF

13503.

Rufpreis:
800 HUF

Badics Ferenc (szerk.): A Magyar Irodalom Története. Képes díszmunka két kötetben. I-II. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben.
13504.

Rufpreis:
3 000 HUF

13505.

Rufpreis:
12 000 HUF

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye.  Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Foltos, aranyozott, illusztrált kiadói egsézvászon kötésben.  Költők lugasa.
13506.

Rufpreis:
1 200 HUF

13507.

Rufpreis:
800 HUF

13508.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF