Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1239238
13497
254
1238126
13498
254
Csurka Gergely: Győzelemre születtek. Bp., 2000, Híd Rádió Rt. Steinmetz Barnabás vízilabdázó, a könyv egyik szereplőjének dedikációjával.
1237980
13499
254
Ó-magyar olvasókönyv. Összeállította: Jakubovich Emil, Pais Dezső. Pécs, 1929. Danubia. 305 p. Korabeli kissé sérült félvászonkötésben. 1237815
13500
254
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Számos képpel. Kiadói kopottas, sérült gerincű félbőr kötésben.
1237672
13501
254
1237666
13502
254
Francois Mauriac: Ami elveszett. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
1237599
13503
254
1172543
13504
254
Badics Ferenc (szerk.): A Magyar Irodalom Története. Képes díszmunka két kötetben. I-II. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben. 1095416
13505
254
1091730
13506
254
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Foltos, aranyozott, illusztrált kiadói egsézvászon kötésben. Költők lugasa.
1094375
13507
254
Gaal József: Szirmay Ilona történeti regény. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1881, Aigner Lajos. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1169673
13508
254
A műveltség útja. Teljes sorozat 15 kötetben. Egységes, szép állapotú egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén nagyobb, kettőn kis hibákkal)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF