https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.
1
13485.

Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
1
13486.

Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
1
13487.

A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hajduska István: Ebben a pillanatban. Bp., 1964. Helikon. Dedikált!
1
13488.

Hajduska István: Ebben a pillanatban. Bp., 1964. Helikon. Dedikált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
1
13489.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
1
13490.

Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Megyery Sári: Én. Az asszonyoknak ajánlja - - Budapest,é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
1
13491.

Megyery Sári: Én. Az asszonyoknak ajánlja - - Budapest,é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
1
13492.

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.
1
13493.

Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.
1
13494.

Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bűncselekmények nyomai. Krimináltechnika. Bp., 1950. Belügyminisztérium. 294 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói, illusztrált kartonálásban.
1
13495.

Bűncselekmények nyomai. Krimináltechnika. Bp., 1950. Belügyminisztérium. 294 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói, illusztrált kartonálásban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. 225 sztl. lev. mell. 30 p. (Nemeskürty István kísérő tanulmánya.) Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. Kiváló állapotban.
1
13496.

Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. 225 sztl. lev. mell. 30 p. (Nemeskürty István kísérő tanulmánya.) Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. Kiváló állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse