https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
13389.

Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. 77 p. Modern keménykötésben.
1
13390.

Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. 77 p. Modern keménykötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Korabeli egészvászonkötésben.
1
13391.

Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Korabeli egészvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Régi Magyar Költők Tára III.  XVI. századbeli magyar költők művei. Második kötet. 1540-1555. Tinódi Sebestyén összes művei. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1881, MTA. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlapról a pecsét nyomát kivágták.
1
13392.

Régi Magyar Költők Tára III. XVI. századbeli magyar költők művei. Második kötet. 1540-1555. Tinódi Sebestyén összes művei. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1881, MTA. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlapról a pecsét nyomát kivágták.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
13393.

Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.
1
13394.

Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
1
13395.

Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartók Béla: Cantata Profana. Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói, gerincén lefestett nyl-kötésben. Számozott (376.) példány!
1
13396.

Bartók Béla: Cantata Profana. Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói, gerincén lefestett nyl-kötésben. Számozott (376.) példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!
1
13397.

Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
1
13398.

George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp. 1975. Akadémiai Kiadó. Schulek Tibor kísérőtanulmányával. Kiadói bőrkötésben, védőtokban. Kiváló állapotban. A tokon és a tanulmány címlapján bejegyzések.
1
13399.

Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp. 1975. Akadémiai Kiadó. Schulek Tibor kísérőtanulmányával. Kiadói bőrkötésben, védőtokban. Kiváló állapotban. A tokon és a tanulmány címlapján bejegyzések.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wathay Ferenc Énekes könyve. Hasonmás kiadás I-II. Bp., 1976, Magyar Helikon. Illusztrált kiadói papír kötésben, fedőborítóval, mappában. A tokon és a kísérőkötetben néhány helyen bejegyzés.
1
13400.

Wathay Ferenc Énekes könyve. Hasonmás kiadás I-II. Bp., 1976, Magyar Helikon. Illusztrált kiadói papír kötésben, fedőborítóval, mappában. A tokon és a kísérőkötetben néhány helyen bejegyzés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse