https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1221369
13389
254
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221798
13390
254
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. 77 p. Modern keménykötésben. 1221357
13391
254
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221576
13392
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Régi Magyar Költők Tára III. XVI. századbeli magyar költők művei. Második kötet. 1540-1555. Tinódi Sebestyén összes művei. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1881, MTA. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlapról a pecsét nyomát kivágták.
Das Lot is nicht erreichbar
1219780
13393
254
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216186
13394
254
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222327
13395
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222340
13396
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartók Béla: Cantata Profana. Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói, gerincén lefestett nyl-kötésben. Számozott (376.) példány! 1222349
13397
254
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222585
13398
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1236673
13399
254
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp. 1975. Akadémiai Kiadó. Schulek Tibor kísérőtanulmányával. Kiadói bőrkötésben, védőtokban. Kiváló állapotban. A tokon és a tanulmány címlapján bejegyzések.
Das Lot is nicht erreichbar
1236695
13400
254
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wathay Ferenc Énekes könyve. Hasonmás kiadás I-II. Bp., 1976, Magyar Helikon. Illusztrált kiadói papír kötésben, fedőborítóval, mappában. A tokon és a kísérőkötetben néhány helyen bejegyzés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse