Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev. Négyesy László et al. Bp., 1906, Franklin. II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készül emlékkiadás. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13341.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bibó Lajos: Sötét hajnal. Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza.
13342.

Rufpreis:
1 200 HUF

13343.

Rufpreis:
2 000 HUF

13344.

Rufpreis:
6 000 HUF

Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai. Franciából fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben. A gerinc felső része kissé sérült.
13345.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Fordította: Gaál Mózes. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben.
13346.

Rufpreis:
3 000 HUF

13347.

Rufpreis:
3 000 HUF

13348.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gál György Sándor: Diadalszekér I. Bp., 1936, Dante. Aranyozott kiadói félvászonkötésben, a borítótáblák cseréltek. Dedikált példány!
13349.

Rufpreis:
3 000 HUF

13350.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

báró Eötvös József: A falu jegyzője I-II. (báró Eötvös József összes munkái XI-XII.) A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
13351.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kós Károly: Varjú-nemzetség. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói illusztrált egészvászon díszkötésben. Jó állapotban
13352.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF