Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1233109
13353
254
F. W. Bain művei Baktay Ervin fordításában. 5 kötet. Az égszínkék ital, A testet öltött hó, A hibák bányája, A hajnal leánya, Az éjbe merült nap. Bp., 1917-21, Rózsavölgyi. Korabeli műbőrkötésben. 1233563
13354
254
Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
1233561
13355
254
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
1233560
13356
254
Wass Albert: Farkasverem. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
1231495
13357
254
Beöthy Zsolt: A kék macskához. Nemzeti Könyvtár. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A gerincen kisebb folt, a címlap hiányzik
1235753
13358
254
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör újabb utazásai háborúban és békében. Bp., 1914, Franklin. Nagyrészt elváló félvászon kötésben, részben foltos lapokkal.
1133529
13359
254
1236464
13360
254
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp. 1891, Lampel. Díszes, aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.
1236629
13361
254
Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium. (facsimile) Kísérőtanulmány az Országos Széchényi Könyvtár COD.LAT.396.jelzetű kódexének hasonmás kiadásához. Aranyozott, kiadói bársonykötésben, illusztrált mappában. 1236652
13362
254
Justh Zsigmond naplója. Sajtó alá rendezte: Halász Gábor. Bp., 1941, Athenaeum. 429 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1221730
13363
254
1217426
13364
254
Lord Douglas Alfréd: Wilde Oszkár és én. Fordította Kosztolányi Dezső. Bp. 1919. Kultura. 233 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF