Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

F. W. Bain művei Baktay Ervin fordításában. 5 kötet. Az égszínkék ital, A testet öltött hó, A hibák bányája, A hajnal leánya, Az éjbe merült nap. Bp., 1917-21, Rózsavölgyi. Korabeli műbőrkötésben.
13353.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
13354.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
13355.

Rufpreis:
1 200 HUF

13356.

Rufpreis:
1 200 HUF

Beöthy Zsolt: A kék macskához. Nemzeti Könyvtár. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A gerincen kisebb folt, a címlap hiányzik
13357.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör újabb utazásai háborúban és békében. Bp., 1914, Franklin. Nagyrészt elváló félvászon kötésben, részben foltos lapokkal.
13358.

Rufpreis:
1 000 HUF

13359.

Rufpreis:
3 000 HUF

Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp. 1891, Lampel. Díszes, aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.
13360.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium. (facsimile) Kísérőtanulmány az Országos Széchényi Könyvtár COD.LAT.396.jelzetű kódexének hasonmás kiadásához. Aranyozott, kiadói bársonykötésben, illusztrált mappában.
13361.

Rufpreis:
1 000 HUF

Justh Zsigmond naplója. Sajtó alá rendezte: Halász Gábor. Bp., 1941, Athenaeum. 429 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13362.

Rufpreis:
2 400 HUF

13363.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lord Douglas Alfréd: Wilde Oszkár és én. Fordította Kosztolányi Dezső. Bp. 1919. Kultura. 233 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13364.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF